Základní ustanovení

Toto jsou závazné obchodní podmínky internetového obchodu www.natur-sport.cz. Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem Natur sport s.r.o., Dalovice, U Kostela 214/7, PSČ 36263, IČ 29070449, na straně dodavatele a zákazníkem, návštěvníkem na straně kupujícího.

Obchodní podmínky vymezují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Kupující zasláním objednávky současně stvrzuje, že akceptuje tyto obchodní podmínky. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.


Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Kupující objednává u prodávajícího zboží, které je nabízeno na stránkách internetového obchodu www.natur-sport.cz a to prostřednictvím aplikace, která kupujícímu umožňuje vybrat druh, množství, cenu zboží, způsob dodání, platbu a vyplnit veškeré údaje uvedené v objednávce, označené prodávajícím jako povinné. Proces objednávky je dokončen vystavením formuláře objednávky a potvrzením formuláře objednávky ze strany kupujícího. Potvrzením objednávky kupující prohlašuje, že u prodávajícího závazně objednává v objednávce uvedené zboží, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s s nimi souhlasí a považuje je pro sebe za závazné.

Objednávka kupujícího se pro účely obchodních podmínek považuje za návrh na uzavření kupní smlouvy ohledně zboží uvedeného v objednávce. Kupní smlouva ohledně zboží uvedeného v objednávce (dále jen "kupní smlouva") je mezi kupujícím a prodávajícím uzavřena okamžikem doručení potvrzení objednávky ze strany prodávajícího kupujícímu, jakožto souhlasu s návrhem na uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva se uzavírá v českém jazyce. Kupující prohlašuje, že potvrzením objednávky výslovně souhlasí se způsobem uzavření kupní smlouvy.


Dodací a dopravní podmínky

Zboží expeduje prodávající do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

V případě, že kupující hradí kupní cenu bankovním převodem či složením na účet prodávajícího, zavazuje se prodávající expedovat zboží kupujícímu nejpozději do 2 pracovních dnů ode dne připsání peněžních prostředků na účet prodávajícího.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem úplného zaplacení kupní ceny následujícími způsoby:

 • při platbě dobírkou se rozumí zaplacení kupní ceny přepravci.
 • při platbě převodem/složením na účet prodávajícího se rozumí okamžik připsání kupní ceny na účet prodávajícího

Kupující má právo odmítnout převzít zboží od přepravce v případě, že je zboží doručeno v poškozeném obalu. O této skutečnosti je třeba neprodleně informovat prodávajícího na emailové adrese obchod@natur-sport.cz

Způsoby dopravy:
 • obchodní balík – Česká pošta, s.p. – při platbě předem
 • obchodní balík s dobírkou – Česká pošta, s.p.
 • GLS
 • GLS s dobírkou
 • Zásilkovna
 • Rozvoz po KV

Ceny dopravy:

Česká pošta

 • 79 Kč - bez dobírky
 • 99 Kč - s dobírkou
 • při nákupu nad 2000 Kč vč. DPH je doprava zdarma

GLS:

 • 79 Kč - bez dobírky
 • 99 Kč - s dobírkou
 • při nákupu nad 2000 Kč vč. DPH je doprava zdarma
 
Výdejní místo:
 • platba předem  - zdarma
 
Rozvoz po Karlových Varech:
 • 30,-Kč - při nákupu do 2000,-Kč vč. DPH
 • Zdarma při nákupu nad 2000,-Kč vč. DPH
 
Zásilkovna, pouze objednávky do 10kg:
 • 49,-Kč - bez dobírky
 • 69,-Kč - s dobírkou
 • při nákupu nad 2000 Kč vč. DPH je doprava zdarmaPlatební podmínky

Kupující má možnost zaplatit kupní cenu za zboží prodávajícímu jedním z níže uvedených způsobů:

 • převodem/složením na účet prodávajícího – potvrzení objednávky
 • dobírkou


Odstoupení od kupní smlouvy

Je-li kupujícím spotřebitel (nevztahuje se na právnické osoby a fyzické osoby podnikající dle živnostenského zákona / podnikatele), může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem (§ 53 a násl.) i bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním.

Zboží je třeba zaslat na adresu Natur sport s.r.o. Moskevská 1694/92 36001 Karlovy Vary. Při zasílání je kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení. Za zboží poškozené či zničené při přepravě v důsledku použití nevhodného obalu nelze vrátit peníze (kupní cenu). 

Ke zboží je nutno přiložit kopii dodacího listu nebo faktury a písemné vyjádření o odstoupení od kupní smlouvy. Pozor - písemné odstoupení musí být doručeno prodávajícímu do 14 dnů ode dne převzetí zboží. 

Kupující je povinen uhradit prodávajícímu veškeré náklady na zaslání zboží a náklady na balné ve výši 150 kč.

 

Nevyzvednutí zásilky

Nevyzvednutí zásilky s objednaným zbožím se nepovažuje za odstoupení od kupní smlouvy,  kupní smlouvu je nutné výslovně zrušit. Jinak účtujeme penále ve výši 1 % z celkové dloužné částky  za každý započatý den neuhrazení. Nevymožené pohledávky postupujeme exekuční společnosti k vymáhání.


Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. Při nakládání s osobními daty se prodávající řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Vyplněním registračního formuláře resp. potvrzením objednávky dle čl. II. dává kupující prodávajícímu souhlas se shromažďováním a zpracováním poskytnutých osobních údajů. Poskytnuté informace jsou ukládány v zabezpečené databázi a nejsou poskytovány třetím osobám. Kupující má právo požádat o vymazání či opravu osobních údajů (změnu či zrušení registrace).


Hledat v článcích

Newsletter

Naši partneři

Naši partneři

Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Tel: Telefon:773 982 737

Výrobci

Heuréka - Ověřeno zákazníky