O nás

Vítám Vás na stránkách natur-sport.cz. Jmenuji se David Slevinský, jsem jednatelem společnosti NATUR SPORT s.r.o.a budu vás provázet celým webem.

Sportem se zabývám celý život, o co víc dřív aktivně, o to víc teď pasivně. V minulosti jsem závodil ve fitness, kde jsem se potkal se samými borci jako je Radek Hadrovský, Franta Bartoš, Honza Bohm a další. Proto bylo mé nejlepší 6. místo na MČR asi mým maximem. Poté jsem získal titul mistra ČR v kategorii Bodyfitness, což byl první ročník „měkčí „ kulturistiky, která se pak později přejmenovala na Klasickou kulturistiku.

O nás

Ale to už jsem byl v ČSNS, kde se mi povedlo vyhrát absolutku na MMČR. Pak jsem přestal se závoděním a začal se dívat na kulturistiku jako na sport, který mě baví a kde bych mohl pomáhat jejímu rozvoji z jiné strany. Udělal jsem si zkoušky na rozhodčího a začal pracovat jako funkcionář a spolupořadatel soutěží. V rámci ČSNS jsem to „dopracoval“ až na šéfa Disciplinární komice:-).

O nás

Také mě začaly bavit doplňky výživy. Jako farmaceut jsem měl „jakés takés“ znalosti o fungování živin v těle a začal jsem se tomuto tématu věnovat trochu hlouběji. Velkou školou pro mě byla práce pro Aminostar, kde jsem kromě pozice Obchodního manažera pro ČR, byl také koordinátorem vývoje nových produktů a viděl výrobu a vše okolo vzniku doplňků výživy na vlastní oči. A odsud už to bylo kousek k tomu pracovat „na sebe“. Kromě těchto oblastí dělám také osobní tréninky, kde se specializuji na klienty, kteří chtějí zpevnit tělo či zredukovat tuk a pak na ty, kteří se chtějí posunout někam výš,, popřípadě závodit. U závodníků jsem ale celkem přísný trenér, tam to neberu jako práci, tam to beru jako výzvu a vyžaduji od závodníka „poslušnost“:-) Jako příklad uvedu Alenu Hatvani, kterou jsem po půl roce přivedl k třetímu místu na Mistrovství Evropy v kategorii Ms.Physique federace INBA. V našem eshopu najdete nejen doplňky výživy, potřeby pro sport apod., ale snažíme se Vás zaujmout i články či zajímavostmi na Fb.

Doufám, že se Vám u nás bude líbit a že budete spokojeni s našimi službami.

David Slevinský
www.natur-sport.cz


Hledat v článcích

Newsletter

Naši partneři

Naši partneři

Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Tel: Telefon:773 982 737

Výrobci