Italská novinka v našem eshopu - WHYsport

Publié le 20.03.2018

  • Italská novinka v našem eshopu - WHYsport

WHYsport je už dlouho přední italskou značkou, vyrábějící své produkty v závodu Biovita. Společnost se ještě zabývá značkami Powerbar, Jamieson a Dr.Wolz.

Z několika desítek produktů vám zatím přinášíme proteinové tyčinky 55 Protein Bar a Protein Break, 100% Whey Protein Essential a nakopávač Madness.

Na českém trhu se to zrovna nehemží 50% proteinovými tyčinkami. Už 32% se bere jako slušná proteinovka. A tady je až 55% a není v ní kolagenní hydrolyzát, kterým se často proteinovky doplňují, aby splnily dané procentuální číslo. Dále jsou bez palmového oleje a bez lepku.

Zde ale benefity nekončí - 5g Creatine monohydratu CreaPure ve větší tyčince + 2g glutaminu je také něco, nad čím je potřeba se zamyslet při výběru tyčinky. 

Essential 100% Whey máme 4-kilogramové balení. Opět je tu kromě skvělé chuti a kvality další bonus v podobě  jednokilogramových pytlů. Můžete si tedy namíchat chutě, které máte rádi nebo se dohodnout s kamarádem a každý si vzít ty svoje 2kg a využít tak lepší ceny.

Preworkout Madness má taky něco extra - 30 porcí v 60 sáčcích. V dávce berete 1 sáček Pump a 1 sáček Pulse, dohromady vás to nakopne jak po psychické, tak fyzické stránce. Potřebujete jen prokrvit mozek? A nemusí se jednat pouze o trénink.  Nevadí, užijte jen jeden sáček Pulse. Nebo naopak trénujete večer a nepotřebujete vždy nabudit hlavu. Použijete sáček Pump.

Jak jednoduché.....

Vidíte sami, že značka WHYsport nemyslí jen na kvalitu svých produktů, ale i na praktičnost. Vnímá postřehy svých klientů a rychle na ně reaguje.

Věřím, že budete s produkty značky WHYsport spokojeni a my budeme zařazovat jejich další produkty. Why not?

David Slevinský

KOMENTÁŘE

Zatím žádné komentáře.

Zanechat komentář

Hledat v článcích

Newsletter

Naši partneři

Naši partneři

Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Tel: Telefon:773 982 737

Výrobci