Natur-sport.cz Beauty & Fitness Cup 2017

Publié le 03.01.2017

  • Natur-sport.cz Beauty & Fitness Cup 2017

   Již podeváté přivítáme soutěžící na veletrhu World of Beauty&Spa na naší soutěži pro všechny, co si chtějí zazávodit v kategoriích Bikini Fitness a Mr. Physique bez rozdílu zda jsou v nějaké federaci či nejsou.

   Věřím, že naplníme obě kategorie a že bude opět zajímavá míchanice ostřílených závodníků s nováčky. Vždy se ukážou nové závodnice a závodníci, kteří u nás započnou svou závodní "kariéru" a dál pak sbírají úspěchy na mistrovských soutěžích. Když vytáhnu aspoň pár jmen, které prošli naší soutěží tak mám velkou radost, vždyť na našem Beauty & Fitness Cupu závodili například Alenka Kompasová, Jan Páleníček, Jitka Vorlová, Martin Cetkovský, Tünde Szabo, Michal Komosný, Eva Dlabajová, David Šlechta, Katka Berdychová, Michal Kadoun, Anikó Bodó, Dušan Hoffmann, Monika Melčáková, Ondra Lukáč, Vanessa Sedliačiková, Marek Lahoda, Natálka Hrubá a další, kteří pak sbírali medailová umístění na nejvyšších soutěžích napříč federacemi.

Tvářemi jsou tentokrát slovenská fitnesska Veronika Berecová, která byla velmi úspěšná na poslední loňské soutěži ICompete na Bali a Ondra Lukáč, mistr Evropy federace INBA a náš poslední vítěz. Brzy se můžete těšit na rozhovory s těmito úspěšnými závodníky.

Pravidla jsme nijak neměnili.

Soutěží se ve dvou kolech:

1. kolo

Fitness Bikini - porovnávání symetrie postavy a celkové prezentace při volných čtvrt obratech včetně vyvolávání pro jednotlivé rozhodčí. Oblečení - plavky, společenské boty na podpatku, střevíčky.

Mr. Physique - porovnávání svalového rozvoje a symetrie postavy při povinných pózách - dvojitý biceps zepředu, hrudník z boku, dvojitý biceps zezadu, triceps z boku, břicho s rukama za hlavou, včetně vyvolávání pro jednotlivé rozhodčí. Oblečení - šortky po kolena

2. kolo

Fitness Bikini - promenáda v šatech, společenské boty na podpatku, střevíčky.

Mr. Physique - promenáda a porovnávání ve čtvrtobratech. Šortky po kolena.

Startovné je 200,-Kč a platí se na místě. Soutěžící má vstup na celý veletrh zdarma a dostane navíc jednu vstupenku pro svůj doprovod.

Vstupenky pro diváky nejsou, vstup na soutěž je volný s platnou vstupenkou na veletrh.

Stále platí, že se na pódium vejde maximálně cca 12 dívek a 10 mužů a kdo se přihlásí dřív, ten závodí.

Přihlášku prosím vytisknout, vypsat, oskenovat a poslat na obchod@natur-sport.cz.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, pište, volejte...

David Slevinský

Tel: 776 982 737

E-mail: obchod@natur-sport.cz

KOMENTÁŘE

Zatím žádné komentáře.

Zanechat komentář

Hledat v článcích

Newsletter

Naši partneři

Naši partneři

Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Tel: Telefon:773 982 737

Výrobci